Mes naudojame slapukus, kad būtų lengviau naudotis „Unilever“ svetainėmis ir mūsų produktais, tenkinant Jūsų interesus ir poreikius. Slapukai taip pat gali būti naudojami, kad ateityje Jūsų veiksmai mūsų svetainėse ir naudojimasis jomis būtų spartesni. Mes taip pat naudojame slapukus, kad anonimiškai gautume apibendrintus duomenis, kuriais remiantis mes galėtume įvertinti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetainėmis. Šis įvertinimas padėtų pagerinti svetainių struktūrą ir turinį. Mes negalime nustatyti Jūsų tapatybės remdamiesi šia informacija. Plačiau apie slapukus - http://www.unilevercookiepolicy.com/lt_LT/Policy.aspx Slapukų politika Sutinku

Lipton Yellow Label Tea

Turtingas skonis ir aromatas.

Paskanaukite saulės kiekviename pilname skonio ir aromato Lipton Yellow Label arbatos puodelyje. Gaivinantis Lipton Yellow Label arbatos skonis atvers jūsų širdį stebuklingam jus supančiam pasauliui.

Sukurta naudojant šviežiai nuskintus, saulėje nokusius ir kruopščiai atrinktus jaunus lapelius, Lipton Yellow Label arbata leidžia mėgautis stebėtinai turtingu skoniu bei aromatu.

Siekdami išsaugoti kuo daugiau skonio ir aromato, sukūrėme inovatyvų procesą – kiekvieną Lipton Yellow Label arbatą papildome šviežiai spaustų lapelių esencija.

Galimi pakuočių variantai: 25, 50, 78, 88, 100 bei 120 pakelių.